Ogłoszenia parafialne – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.02.2018 r.

03 lutego 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.02.2018 r.

1. (7.30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: ZIOBRO, DERĘGOWSKI, KAWA, KURC, KAWA.
  3. 3. Diecezjalny Dom Rekolekcyjny „Tabor” zaprasza na różne szklenia i formację duchową:

- we czwartek 8.02. film „ Więzy życia”, godz. 19.00.

- od piątku do niedzieli 9-11.02 warsztaty ewangelizacyjne dla liderów grup parafialnych.

- od niedzieli do piątku 11-6.02 rekolekcje zamknięte „Fundament Ćwiczeń Duchowych.

Szczegóły na stronie internetowej DD Tabor.

1. W naszej parafii od piątku do niedzieli rekolekcje trzeźwościowe „Ewangelia wyzwolenia” – początek o godz. 18.00.
  2. W naszym Seminarium w niedzielę o godz. 16.00 spektakl „Morzowy kawaler” wystawiany przez Teatr Studencki z WSKSiM
    z Torunia.
  3. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Chorego.
  4. Również w przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień modlitw o trzeźwość pod hasłem: „Trzeźwość egzaminem z wolności:
  5. Instytut doskonalenia Kadr i Administracji organizują szkolenie „Podkarpacki rzemieślnik startuje”. Szczegóły na afiszu.