Ogłoszenia parafialne V Niedziela zwykła – 5.02.2023 r.

  04 lutego 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

V Niedziela zwykła - 5.02.2023 r.

 

  1. Rada Rodziców przy SP nr 1 w Niechobrzu ogłasza zbiórkę makulatury. Szczegóły na szkolnych tablicach ogłoszeń.
  2. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na poniedziałek i sobotę rano prosimy rodziny: Rzepka, Młynarczyk, Żybura, Solecki, Wacław, Rzepka, Rzepka, Rzepka, Wapiński, Król.
  4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00
  7. W sobotę obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Po Mszy świętej wieczornej adoracją Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwem Lourdzkim obejmiemy wszystkich chorych z parafii. Pomóżmy chorym i starszym przyjechać do kościoła w ten modlitewny wieczór.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet po rannej Mszy świętej.
  9. (9.30, 11.30) Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.