Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła – 8 luty 2015r.

  07 lutego 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu. Na jutro prosimy parafian z następujących rodzin:

- Lasota

- Rzemień

- Róg

- Tronina

- Wolski

3. We środę 11 lutego św. MB z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Ks. Bp Ordynariusz odprawi mszę św. dla chorych u OO Bernardynów w Rzeszowie o godz. 9:00. Będzie ona transmitowana przez Radio VIA i Radio Rzeszów. Prosimy umożliwić to chorym w domach.

4. Siostry Karmelitanki dziękują za ofiary na ich klasztor. Obiecują spłacić dług wdzięczności modlitwą i ofiarowaniem cierpienia za naszą parafię.

5. Caritas Diecezji Rzeszowskiej prosi o wsparcie dzieł miłosierdzia przez nią realizowanych przez przekazanie 1% należnego podatku. Dzięki ofiarności ludzkiej, armii wolontariuszy Caritas pomaga rodzinom, dzieciom niepełnosprawnym, chorym zakupuje sprzęt medyczny pomaga w czasie klęsk żywiołowych. Z tyłu za ławkami leżą ulotki z numerem KRS-u.

6. Od piątku do niedzieli w naszym domu rekolekcyjnym, rekolekcje dla osób chorych na chorobę alkoholową. Zapraszamy do wzięcia udziału zainteresowanych.

7. Intencje mszalne.