Ogłoszenia parafialne –VI Niedziela Wielkanocna – 01 maj 2016 r.

  30 kwietnia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
 1. (07:30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
 2. (09:30) Zapowiedzi:
 3. Ksiądz Grzegorz z Ukrainy składa wielkie podziękowanie za ofiary złożone na funkcjonowanie jego parafii. Złożyliśmy 5 900 zł. Bóg zapłać.
 4. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro prosimy parafian z następujących rodzin: TUSZYŃSKI, RÓG, RÓG, PUŁA, WRÓBEL.
 5. Jutro dzień Flagi Narodowej. Zachęcamy do jej wywieszenia.
 6. We wtorek Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Na Jasnej Górze Episkopat Polski dokona aktu oddania wszystkich diecezji Najświętszej Maryi Pannie Królowej Polski. U nas Msze Święte jak w niedziele. W Woli Zgłobieńskiej odpust parafialny. Tamtejszy Ksiądz Proboszcz zaprasza. Suma o godzinie 11:00
 7. W tym tygodniu Dni Krzyżowe. Modlimy się o urodzaje i błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli i w ogrodach. W poniedziałek, wtorek i środę Msze Święte w tej intencji, zaś procesje w poniedziałek i we wtorek po wieczornej Mszy Świętej. Prosimy nie zbierać żadnych ofiar z tej okazji.
 8. W związku z kanonizacją naszego Rodaka o. Stanisława Papczyńskiego, który był wychowawcą w szkole Ojców Pijarów w Rzeszowie przy ulicy 3 Maja i założycielem zgromadzenia księży Marianów, (tych, którzy pracują między innymi w Licheniu), organizowana jest w dniach 01 – 07 czerwca pielgrzymka do Rzymu przez parafię Świętego Krzyża i 1 LO
  w Rzeszowie. Chętni mogą zgłaszać się w tych miejscach.
 9. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych kapłani udadzą się
  o godzinie 08:30 w sobotę.
 10. Ogłoszenie Pana Sołtysa: II rata podatku i III rata opłaty śmieciowej odbierana będzie od
  07 (sobota) do 16 (poniedziałek) maja. Szczegóły na afiszach.