Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna – 10 maja 2015r.

  10 maja 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

(List Ks. Bpa Ordynariusza)

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

2. (9:30) Zapowiedzi.

3. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu, a na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Jaksan

- Wilusz

- Jaworek

- Podhajny

- Piwowar

4. W tym tygodniu Dni Krzyżowe. Modlimy się o urodzaje. Zapraszamy na msze św. i procesje z Litanią do Wszystkich Świętych. Prosimy nie zbierać żadnych ofiar. Na poniedziałek zapraszamy parafian z Dołu i Radzielówki, na wtorek z Kątów i Dołu, a na środę z Góry i Granic.

5. We wtorek w domu „Na Taborze” kolejna katecheza audiowizualna o zagrożeniach duchowych zatytułowana „Antywirus. Zeskanuj swój system.” o godz. 19:00.

6. We środę nabożeństwo fatimskie w Mogielnicy.

7. W sobotę święcenia diakonatu w rzeszowskiej katedrze o godz. 10:00.

8. W związku z rocz. I Komunii św. kl. III, ks. Patryk zaprasza na spotkanie w przyszłą niedzielę w salce domu rekolekcyjnego po mszy o godz. 9:30.

9. W przyszłą niedzielę (17.05) po mszy wieczornej w sali konferencyjnej domu rekolekcyjnego odbędzie się wykład otwarty z zakresu profilaktyki i leczenia chorób cywilizacyjnych z zastosowaniem naturalnych metod. Prowadzić go będzie specjalista rehabilitacji i dietetyk. Więcej szczegółów na afiszu. Zapraszamy na godz. 17:30.

10. Intencje mszalne.

11. Burmistrz Boguchwały zaprasza mieszkańców Gminy w ramach Nocy Muzeów w sobotę 16 maja o godz. 20:00 na Rynek w Boguchwale na prezentację historycznych pojazdów oraz pokaz filmu Charlie Chaplin. Natomiast w niedzielę 17 maja od 9:00 do 17:00, będzie wystawa i pokaz zabytkowych pojazdów.