Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna – 21.05.2017 r.

  20 maja 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna – 21.05.2017 r.

 

  1. (930) Zapowiedzi.
  2. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: MROZEK, OKO, KISZKA, TOMCZYK, MADERA MARIA
  3. 3. W tym tygodniu przypadają Dni Krzyżowe. Modlimy się o urodzaje i błogosławieństwo Boże dla pracy rolników. W poniedziałek, wtorek, środę Msze Święte w tej intencji, a po nich procesja z Litanią do Wszystkich Świętych. Prosimy nie zbierać żadnych ofiar.
  4. W piątek odbędzie się w naszym Sanktuarium o godz. 1800 bierzmowanie naszej młodzieży i z dwóch innych parafii. Zachęcamy d udziału Rodziców i Chrzestnych.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. W tym dniu odbędzie się II Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków do Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. W programie przejście pododdziałów o godz. 1300, a o 1400 uroczysty Apel i wręczenie odznaczeń. Zaś o 1500 Msza Święta, której przewodniczył będzie ks. Bp Jan Wątroba – nasz Ordynariusz. Po niej strażacka majówka. Zachęcamy strażaków do wyjazdu.
  6. Również w przyszłą niedziele w Zespole Szkół w Niechobrzu od 1430 odbędzie się Piknik Szkolny, na który zaprasza Dyrektor Szkoły i Rada Rodziców.
  7. Kino „Zorza” w Rzeszowie zaprasza na film dokumentalny „Teraz i w godzinę śmierci” w 100-lecie objawień fatimskich.
  8. Kto chciałby wspomóc wszystkich udręczonych przez wojnę mieszkańców Syrii, może to uczynić składając ofiarę do puszek przed Kościołem.