Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocna – 25 maja 2014 r.

  24 maja 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (9:30) Zapowiedzi

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu, także rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

-

-

-

-

-

3. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe. Modlimy się o błogosławieństwo Boże w pracy na roli i o urodzaje. Po mszy wieczornej udajemy się procesyjnie z modlitwa litanijną. Na poniedziałek prosimy szczególnie parafian z Dołu i Radzielówki, na wtorek z Kątów i Środka, na środę z Góry i Granic. Prosimy nie zbierać z tej okazji żadnych składek.

4. W poniedziałek u OO Bernardynów w Rzeszowie świecki ewangelizator będzie głosił konferencję zatytułowaną: „Bóg w portfelu i na koncie” – o finansach w życiu chrześcijańskiej rodziny. Początek o 19:15.

5. W sobotę święcenia diakonatu alumnów V roku z naszego seminarium.

6. W przyszłą niedzielę 1 czerwca VII święto Dziękczynienia w kontekście kanonizacji J.P. II. Bedzie zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

7. W Rzeszowie w niedzielę Marsz dla Życia i Rodziny po mszy o godz. 12:00.

8. W Kielanówce w niedzielę odpust parafialny suma o godzinie 11:00. Tamtejszy ks. proboszcz zaprasza.

9. U nas zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

10. Intencje mszalne.