Ogłoszenia parafialne – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 6.05.2018 r.

05 maja 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 6.05.2018 r.

1. (7.30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  2. (9.30) Zapowiedzi:
  • Paweł Rzepka, zam. Niechobrz i Katarzyna Styś, zam. Dąbrówki – Zapowiedź II.
  • Robert Jarosz, zam. Przeworsk, i Teresa Ferenc, zam. Niechobrz – Zapowiedź I.
  • Adrian Pawełek, zam. Przeworsk i Patricia Olko, zam. Niechobrz – Zapowiedź I.
  1. 3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: MRÓZ, NOWACKI, LASOTA, LASOTA, LASOTA, DRYJA.
  2. W tym tygodniu przypadają Dni Krzyżowe. Modlimy się o urodzaje i błogosławieństwo dla pracy rolników i ogrodników. Po Mszach Świętych wieczornych w poniedziałek, wtorek i środę procesja ze śpiewem litanii do Wszystkich Świętych.
  3. We wtorek św. Stanisława, bp i męczennika. Odpust w Boguchwale o 18.00.

We wtorek zapraszamy na spotkanie rodziców Dzieci I Komunijnych na godz. 17.00 do swietlicy parafialnej.

1. We piątek rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Przyjdźmy liczniej, ze względu na trwający Rok Ducha Świętego.

Ruch Światło-Życie w piątek zaprasza na Drogę Światła – specjalne nabożeństwo w Okresie Wielkanocnym przypominające spotkania ze Zmartwychwstałym. Wyjdziemy od kościoła górnym gościńcem w stronę Rzeszowa i wrócimy główną drogą.

1. W sobotę święcenia Diakonatu dla kleryków z naszej diecezji w Boguchwale o 10.00.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. W Mogielnicy nabożeństwo fatimskie z racji 13 maja o 19.00.
  3. Z racji dużej ilości intencji mszalnych zamówionych przy pogrzebach oraz innych wcześniej wpisanych, do końca wakacji nie przyjmujemy intencji  za zmarłych, tylko intencje o zdrowie, szczęśliwą operację, czy rozwiązanie lub z tytułu Jubileuszu.
  4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  5. Ogłoszenie Pana Sołtysa: Druga rata podatki i trzecia rata opłaty śmieciowej odbierana będzie od 9 do 15 maja (śr-wt) wg harmonogramu zamieszczonego na tablicach ogłoszeń.