Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Zwykła – 12.02.2017 r.

  11 lutego 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Zwykła – 12.02.2017 r.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: RZUCIDŁO, RYKAŁA, ZIOBRO, BŁAŻEJ, WOLAK.
  2. (930) Zapowiedzi.
  3. W roku 25-lecia Diecezji Rzeszowskiej oraz 100-lecia objawień w Fatimie, Diecezja organizuje pielgrzymkę do Rzymu i Pielgrzymkę do Fatimy. Do Rzymu odbędzie się w dniach 19-25 kwietnia, zaś do Fatimy i Sanktuariów Europy Zachodniej w dniach 2-14 sierpnia. Więcej informacji można uzyskać z ogłoszenia na tablicy lub w kancelarii, albo bezpośrednio w biurach pielgrzymkowych. Organizacją tych pielgrzymek koordynują Duszpasterstwo Pielgrzymkowe Diecezji Rzeszowskiej oraz Redakcja „Niedzieli”, zwłaszcza ks. dr Józef Kula, do którego numer telefonu podany jest na tablicy ogłoszeń.
  4. Przypominamy, że dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej w Sali kominkowej obędzie się spotkanie aktorów Misterium Pasyjnego z poprzednich lat, jak również chętnych do udziału w tym roku.
  5. Za tydzień, w niedzielę, po Mszy Świętej wieczornej w Sali Kominkowej obędzie się spotkanie tych, którzy kiedyś byli lektorami młodzieżowymi, a dziś już są żonaci. Chcemy utworzyć grupę starszych lektorów, którzy posługiwaliby na jednej z Mszy Świętych niedzielnych i świątecznych. Całą grupę podzielimy na 4 podgrupy, w której znalazłoby się: 2 lektorów, psałterzysta, prowadzący modlitwę wiernych, a nawet akolici i turyferariusze. Wyznaczymy dyżury, by każda grupa posługiwała raz w miesiącu. Bardzo prosimy o pozytywną odpowiedź na to zaproszenie.
  6. Kino „Zorza” zaprasza na filmy o tematyce religijnej.
  7. Int. mszalne: