Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela zwykła; 13.02.2022 r.

  12 lutego 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia Parafialne

VI Niedziela zwykła; 13.02.2022 r.

 

  1. (730) Zmiana tajemnic dla kobiet.
  2. Ogłoszenie Rady Rodziców z SP 1 w Niechobrzu: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Niechobrzu ogłasza zbiórkę makulatury. Środki ze zbiórki przeznaczone będą na potrzeby oraz rozwój dla dzieci uczących się w naszej szkole. Zbiórka prowadzona jest od 01.02.2022 do 31.05.2022. Kontener na makulaturę umieszczony jest na terenie szkoły, wejście od placu zabaw. Makulaturę można dowozić w dowolnym czasie i zostawiać przy kontenerze.
  3. Za ławkami dostępne są darmowe maseczki ochronne dostarczone przez strażaków. Maseczki zostały przekazane przez Wojewodę podkarpackiego dla naszych mieszkańców. Przysługuje jedno opakowanie na dom lub rodzinę.
  4. Ogłoszenie Gminne dotyczące „opasek bezpieczeństwa”. „Opaska bezpieczeństwa” będzie połączona z całodobowym Centrum monitoringu, Z opasek mogą skorzystać Seniorzy od 65 roku życia. Zgłoszenia w gminnym ośrodku MOPS do 16 lutego 2022. Szczegóły na afiszy w gablocie lub na stronie internetowej MOPS w Boguchwale.
  5. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Hardyl, Fałat, Ostrowska, Wilczek, Mytych, Zdun, Stefański, Kwasek.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do godz. 18.00.
  7. Rozpoczynamy ferie zimowe. Dzieciom i Młodzieży życzymy czynnego wypoczynku w zdrowiu.
  8. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb ŚP. +Zofii Ficek, +Ireny Burej i +Stefana Burego. Rodzinom składamy wyrazy współczucia. Ich dusze polecajmy Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Amen