Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Zwykła – 15 luty 2015 r.

16 lutego 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Wilk

- Wapiński

- Pasternak

- Cwynar

- Buda

2. Rodzina, która otrzymała wsparcie od naszych parafian w związku z pożarem, wyraża wdzięczność za tę pomoc i mówi „Bóg zapłać”.

3. Rozpoczęliśmy Tydzień Trzeźwości pod hasłem „Abstynencja dzieci – troska Rodziny, Kościoła i Narodu”. Dbajmy o to, by dzieci i młodzież nie sięgały po alkohol w żadnej postaci.

4. W tym tygodniu Środa popielcowa. Wchodzimy w okres Wielkiego Postu. Msze Święte z obrzędami posypania głów popiołem o godzinie 7:00, 9:30, 15:00 i 18:00. W tym dniu obowiązuje post ścisły i nie ma żadnej dyspensy.

5. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi krzyżowej w następujących godzinach:

- po Mszy Świętej rano,

- o 15:00,

- o 18:00, czyli przed Mszą Świętą o 18:30,

- o 20:00.

6. W niedzielę do adoracji na Gorzkich Żalach prosimy różę Świętego Krzyża. Gorzkie Żale jak zwykle o 16:30, a później Msza Święta, już bez kazania.

7. Caritas diecezji rzeszowskiej przekazuje rodzinom skarbonki na „Jałmużnę wielkopostną”. Leżą one na stoliku obok prasy katolickiej. Prosimy je sobie wziąć.

8. Za tydzień wizytacja ks. Biskupa Ordynariusza w naszej parafii. Porządek jest następujący:

9. Rekolekcje wielkopostne będą w naszej parafii w 4 niedzielę Wielkiego Postu, a spowiedź później. Szczegóły przekażemy w stosownym czasie.

10. Int. mszalne: