Ogłoszenia parafialne – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 13.05.2018 r.

11 maja 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 13.05.2018 r.

1. (7.30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. (9.30) Zapowiedzi:
  • Paweł Rzepka, zam. Niechobrz i Katarzyna Styś, zam. Dąbrówki – Zapowiedź III.
  • Robert Jarosz, zam. Przeworsk, i Teresa Ferenc, zam. Niechobrz – Zapowiedź II.
  • Adrian Pawełek, zam. Przeworsk i Patricia Olko, zam. Niechobrz – Zapowiedź II.
  1. 3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: BAĆ, RÓG, CZECH, DRAL, BOBER, KALANDYK.
  2. W sobotę święcenia kapłańskie w rzeszowskiej katedrze o godz. 10.00.
    Tą uroczystość transmitować będzie Radio Via.
  3. Dom Diecezjalny „Tabor” zaprasza na Katechezę audiowizualną: „Prawo do życia” we środę 16.05. na godz. 19.15.
  4. Już dzisiaj ogłaszamy, że 26 i 27.05. odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Służby Zdrowia na Jasną Górę. Szczegóły na afiszach i w Internecie.
  5. Sanktuarium MB Saletyńskiej zaprasza na III Diecezjalną Pielgrzymkę Strażaków, która odbędzie się w Dębowcu w niedzielę 27.05. Początek o 14.30.
  6. Rozpoczęliśmy Nowennę Do Ducha Świętego. Zachęcamy do liczniejszego udziału.
  7. Nie działają głośniki skierowane na Park MB. Jeśli ktoś musi być poza kościołem to raczej na placu przed kościołem, tam jest głośnik.
  8. Za dwa i pół tygodnia Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku wychodzimy główną drogą w kierunku Czudca. O przygotowanie ołtarzy prosimy sąsiadów i gospodarzy miejsca. Wydaje się, że przygotowanie ołtarza to zaszczyt, a nie przykry obowiązek. Mamy rację, czy się mylimy? Panów strażaków prosimy o zabezpieczenie trasy procesji.

I ołtarz – obok przystanku autobusowego – p. Franciszek Rzepka,

II ołtarz – obok posesji p. Piotra Kawy,

III ołtarz – obok posesji p. Siorek i p. Wróbel.

IV ołtarz – przed sklepem.