Ogłoszenia parafialne X Niedziela zwykła, 11.06.2023 r.

  10 czerwca 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

X Niedziela zwykła, 11.06.2023 r.

 

  1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Szczepek, Pośko, Rewera, Stopyra, Pasternak, Rzucidło, Hardyl, Fałat, Ostrowska, Wilczek.
  3. Próba chóru w środę po Mszy świętej wieczornej.
  4. Dziękujemy osobom z rejonów Pieniążka, P. Pociaska, P. Trznadla i  P. Roga za pracę przy ołtarzach na Boże Ciało. Bóg zapłać Paniom z Koła Gospodyń, Strażakom, rodzicom dzieci komunijnych i wszystkim dzieciom, chórowi, liturgicznej służbie ołtarza, P. Organiście i Kościelnemu. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Procesja wokół kościoła codziennie po Mszy św. W czwartek zakończenie oktawy i błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.
  7. Do wieczności odeszli śp. Zygmunt Półchłopek l. 72 oraz śp. Edward Pizło l. 93, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.00. Rodzinom wyrażamy współczucie a ich dusze polecajmy Bogu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niech im świeci. Amen