Ogłoszenia parafialne – X Niedziela Zwykła – 7 czerwca 2015 r.

  05 czerwca 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic dla mężczyzn, zaś za tydzień dla kobiet.

2. (9:30) Zapowiedzi.

3. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy w różny sposób angażowali się w godne przeżycie procesji Bożego Ciała. A więc, tym, którzy przygotowali Ołtarze. Wszystkie były piękne, pomysłowe z głębokim przesłaniem wiary, chórowi z siostrą drygentką, scholi, liturgicznej służbie ołtarza, tym co nieśli nagłośnienie, strażakom, rodzicom i dzieciom. Wszystkim „Bóg zapłać”.

4. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Buda

- Byjoś

- Skiba

- Siorek

- Gubernat

5. We czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków na mszy św. o godz. 18:00. Zapraszamy.

6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust w katedrze.

7. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W Mogielnicy nabożeństwo fatimskie.

8. Organizujemy wyjazd do sanktuarium św. Ojca Pio na Górkę Przeprośną koło Częstochowy gdzie odbędzie się msza św. z modlitwą o uzdrowienie, a potem do Częstochowy na modlitwę akatystem. Wyjazd 20.06 (w sobotę) o godz. 4:30. Zgłoszenia przyjmuje pani Aleksandra Sikora. Koszt 60 zł.

9. Intencje mszalne.