Ogłoszenia parafialne X Niedziela zwykła 9.06.2024 r.

  08 czerwca 2024       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

X Niedziela zwykła 9.06.2024 r.

 

 1. (7.30)Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet po Mszy św.
 2. Dziękujemy za opiekę nad parkiem w maju róży św. Judy Tadeusza. W czerwcu prosimy o koszenie braci z róży św. Andrzeja Boboli.
 3. Do prac przy demontażu galerii i skuwaniu posadzki na górze prosimy w tym tygodniu Panów z rejonu P. Józefa Pieniążka.  Rozpoczęcie jutro od godz. 8.00.
 4. Elektryków prosimy o mobilizację w najbliższych dniach w pracach przy renowacji instalacji elektrycznej w ścianach zakrystii i w posadzce na galeriach. Prace rozpoczynamy od jutra rana od godz. 8.00. Potrzebne będzie rusztowanie warszawskie, jeśli ktoś ma wolne proszę o kontakt.
 5. Msze św. ranne od poniedziałku do soboty z powodu remontu kościoła odprawiane będą w kaplicy Domu Rekolekcyjnego a wieczorne przy ołtarzu polowym. W deszczowe dni w kaplicy domu rekolekcyjnego. Gdyby wypadł pogrzeb w te dni Msza żałobna będzie odprawiana w kaplicy na cmentarzu.
 6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu a na sobotę rano prosimy rodziny do posprzątania w kaplicy cmentarnej, w kaplicy domu rekolekcyjnego i dolny kościoł: Rusinek, Kozioł, Gołąb, Nalepa, Król, Bochnak, Tomczyk, Michalik, Pieniążek.
 7. Apostolstwo Dobrej śmieci poprowadzi przed Mszą św. w środę modlitwę różańcową, a po Mszy św. zaprasza na spotkanie do Sali w poradni rodzinnej.
 8. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na prace remontowe w parafii.
 9. Nasze szkoły zapraszają na pikniki rodzinne. W Szkole Podstawowej nr 2 w Niechobrzu odbędzie się 12 czerwca w godzinach od 16.30 do 19.30 a w Szkole Podstawowej nr 1 w najbliższy czwartek 13 czerwca od godziny 15.30.
 10. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę wakacyjne do Wilna. Pielgrzymka do Grecji w lipcu odwołana najbliższy termin zaplanowany jest na wrzesień. Program w gablocie i na naszej stronie.
 11. (9.30, 11.30) Błogosławieństwo dzieci.