Ogłoszenia parafialne – XI niedziela zwykła – 12 czerwiec 2016 r.

  11 czerwca 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
 1. (07:30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
 2. (09:30) Zapowiedzi:
 3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian
  z następujących rodzin: DRAL, BOBER, KALANDYK, GOŁĄB, HACHAMOWSKI.
 4. We wtorek w domu rekolekcyjnym Tabor katecheza audiowizualna „Jak smakuje zakazany owoc”. Początek o godzinie 19:00.
 5. Jak wiecie, na cmentarzu zrobiliśmy poprzeczną alejkę, w miejscu gdzie kończy się stary cmentarz, a zaczyna nowsza część. Wcześniej niektórzy wyłożyli przy grobach swoich bliskich zmarłych kostkę. Obecnie leży ona przy ogrodzeniu cmentarza z jednej i z drugiej strony. Prosimy ją sobie zabrać
  w przeciągu miesiąca. Jeżeli zostanie, to znaczy, że właściciele rezygnują z tej własności i będziemy ją mogli komuś przekazać.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych przedpołudniowych będzie można wspomóc ofiarą do puszki ciężko chore dziecko – pięcioletniego Mikołaja, którego czekają dalsze operacje, oraz rehabilitacja, na które nie stać rodziny dziecka. Wiarygodność tej informacji potwierdza Proboszcz parafii zamieszkania i Kuria diecezjalna w Tarnowie.
 7. Pan Dyrektor, Grono pedagogiczne i Rodzice Zespołu Szkół w Niechobrzu zapraszają dzisiaj na piknik szkolny. Początek o godzinie 13:30.
 8. GOKOM – EKO w Boguchwale informuje, że worki na odpady niesegregowane i segregowane dla mieszkańców Niechobrza będą rozdawane we wtorek w Szkole podstawowej nr 2, od 10:00 do 12:00 oraz w Remizie OSP od 12:00 do 18:00, a także w piątek w Domu Kultury przy rondzie
  od 10:00 do 18:00.
 9. W piątek (17.06) zapraszamy na kolejne nabożeństwo w Roku miłosierdzia, tym razem zatytułowane „Grzeszących upominać – Św. Józef Sebastian Pelczar”.
 10. Msze Święte gregoriańskie za śp. Zdzisława Pieniążka rozpoczną się 18.06 w Zabierzowie.