Ogłoszenia parafialne – XI Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2015 r.

13 czerwca 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic dla kobiet.

2. (9:30) Zapowiedzi.

3. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Kamyk

- Buda

- Dereń

- Lew-Machnicki

- Gębarowski

4. W dniach 1-2 lipca br odbędzie się 78 Ogólnopolska pielgrzymka nauczycieli i wychowawców na Jasną Górę. Dekanalny duszpasterz zaprasza do udziału. Wyjazd z Boguchwały. Szczegóły na afiszu.

5. Brakuje krwi. W związku z tym Regionalne Centrum Krwiodastwa w Rzeszowie prosi o ten szczególny dar ratujący życie i zdrowie.

6. Wyjazd do sanktuarium św. Ojca Pio na Górkę Przeprośną koło Częstochowy będzie pół godziny wcześniej niż zapowiadano czyli w sobotę o godz. 4:00.

7. Zespół Szkół w Niechobrzu w przyszłą niedzielę będzie obchodził jubileusz 125-lecia powstania Szkoły Podstawowej nr 1 w Niechobrzu połączony z nadaniem Sztandaru Zespołowi Szkół. Uroczystość rozpocznie się mszą św. o godz. 14:00. Pozostałe części uroczystości odbędą się w sali gimnastycznej i plenerze. Na to szczególne wydarzenie zapraszają Pan Dyrektor, Grono Nauczycielskie Rodzice i Uczniowie.

8. Intencje mszalne.