Ogłoszenia parafialne – XI NIEDZIELA ZWYKŁA– 17.06.2018 r.

  16 czerwca 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XI NIEDZIELA ZWYKŁA– 17.06.2018 r.

 

  1. (9.30) Zapowiedzi:
  • Robert Jarosz, zam. Przeworsk i Teresa Ferenc, zam. Niechobrz – Zapowiedź III.
  • Mateusz Bukała, zam. Warszawa i Natalia Wilczek, zam. Warszawa – Zapowiedź III.
  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i jego otoczenia wyznaczonym parafianom w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: KURC, PARA, JOCHYM, ZBYLUT, SIOREK.
  2. 3. Duszpasterstwo Ludzi Pracy zaprasza we wtorek na godz. 18.00 do kościoła bł. Jerzego Popiełuszki na Mszę Świętą i konferencję, którą wygłosi Zbigniew Banach – autor książek m.in. o zabójstwach księży w PRL-u.
  3. W tym tygodniu zakończenie Roku Szkolnego dzieci i młodzieży. Spowiedź będzie dla nich we środę od godz. 17.00. Msza Święta na zakończenie Gimnazjum we czwartek o 7.45, zaś dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w piątek o godz. 8.00. Zapraszamy  na nią nie tylko uczniów, ale także wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły
    i rodziców.
  4. Za dwa tygodnie odpust w naszej parafii, zaś 6.07. przychodzą do nas piesi pielgrzymi z Przemyśla na Jasną Górę.
  5. Komunikat ks. Biskupa.