Ogłoszenia parafialne – XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2015 r.

  20 czerwca 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,
 1. (9:30) Zapowiedzi.
 2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Gubernat

- Augustyn

- Mrozek

- Tomczyk

- Sowa

- Kiszka

 1. We wtorek o godz. 19:00 w Taborze katecheza audiowizualna pt. „Byłem ateistą” – gościem spotkania będzie dr. hab. inż. Mirosław Rucki.
 2. W tym tygodniu dzieci i młodzież kończą rok szkolny. Msza św. na zakończenie gimnazjum we czwartek o godz. 7:45, zaś dla szkół podstawowych w piątek też o 7:45. Spowiedź dla wszystkich we wtorek od godz. 16:30.
 3. 6 lipca przychodzą do nas piesi pielgrzymi z Przemyśla na Jasną Górę. Prosimy o zgłoszenie chętnych na przyjęcie pątników na nocleg. Resztę będą poszukiwać kwaterunkowi w dniu przyjścia do Niechobrza.
 4. Równocześnie informujemy, że przyjmujemy zgłoszenia na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy, która wyrusza tam 4 sierpnia z Rzeszowskiej Fary. Zachęcamy do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu.
 5. Na wakacjach nasi księża wikariusze prowadzą różne formy rekolekcji poza parafią, albo też będą na urlopie. Wobec tego tam gdzie będą przebywać, tam będą odprawiać msze św. w intencjach przyjętych w naszej parafii. Jeśli zatem będą wyznaczone 2 intencje mszalne w danym dniu to jeden
  z księży odprawi u nas w tych obu intencjach, a drugi w tym samym dniu również w tych samych obu intencjach, tam gdzie będzie przebywał.
 6. Msze św. gregoriańskie za śp. Adama Tomczyka zostaną odprawione od 1 – 30 lipca przez
  ks. Andrzeja Widaka w kaplicy domu Tabor w Rzeszowie, zaś za śp. Feliksa Ziobrę w sierpniu
  w Jaworniku Polskim.
 7. Zapraszamy na kolejne spotkanie dotyczące profilaktyki zdrowotnej, poświęcone problemom nadwagi dzieci i zapobieganiu otyłości. Odbędzie się ono w przyszłą niedzielę 28 czerwca w sali konferencyjnej domu rekolekcyjnego o godzinie 17:30. Specjaliści z zakresu fizjoterapii i dietetyki chętnie podzielą się swoją wiedzą w tej dziedzinie, a po wykładzie spróbują odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości rodziców. Szczegóły na plakatach. Nie jest to spotkanie komercyjne, wstęp wolny.
 8. Komunikat GOKOM-u: Worki na śmieci będą rozdawane w pon. i wt. Szczegóły na afiszu.
 9. Intencje mszalne.
 10. (14:00) Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę 2 lipca (czwartek). Szczegóły na afiszu.