Ogłoszenia parafialne – XIII Niedziela Zwykła – 12 lipca 2015 r.

12 lipca 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. Komunikat Prezydium Konferencji Episkopatu Polski. (do odczytania)
  2. (7:30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  3. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia naszego odpustu, zarówno w trakcie przygotowania, jak również podczas samej uroczystości. Szczególnie dziękujemy chórowi z Siostrą dyrygentką. Wszystkim „Bóg zapłać”.
  4. Piesi pielgrzymi, raz jeszcze prosili o podziękowanie za gościnne przyjęcie w naszych domach.
  5. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Piekło

- Wróbel

- Guzik

- Lesner

- Lejowski

1. Jutro nabożeństwo fatimskie w Mogielnicy o godzinie 19:00.
  2. We czwartek (16.07) Święto Matki Bożej z Góry Karmel, zwane Świętem Matki Bożej Szkaplerznej.
  3. Za miesiąc Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Sielnej). Zboże jeszcze w polu, ale już dzisiaj ogłaszamy, że zaszczyt przygotowanie wieńców żniwnych przypada na młodzież z następujących rejonów:
    - Z rejonu Panów Warzochy i Dryi;
    - Z rejonu Panów Janusza Kalandyka i Zbigniewa Budy;

Nie ograniczamy zaprezentowania dodatkowych wieńców innym wieńczarzom.

9. Msze Święte gregoriańskie za Śp. Bogusławę Pociask od 1 lipca br. rozpoczął odprawiać ks. Wiesław Matyskiewicz.