Ogłoszenia parafialne – XIII Niedziela Zwykła – 28 czerwca 2015 r.

28 czerwca 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (9:30) Zapowiedzi.
  2. Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w potrzebie” dziękuje za solidarność modlitewną i materialną pomoc dla chrześcijan prześladowanych na Bliskim Wschodzie. Złożyliśmy, jak nam przekazano, kwotę 3753 zł. Bóg zapłać za te dary.
  3. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu, a na wtorek wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin.

- Madera

- Pieniążek

- Jasion

- Dziedzic

- Stochla

- Wróbel

1. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Nie jest to święto obowiązkowe, nie mniej jednak zachęcamy do udziału we Mszy Świętej o godzinie 7:00, 9:30, lub 18:00. Nie ma Mszy o godzinie 15:00. W Zgłobniu jest odpust parafialny, suma o godzinie 11:00. Tamtejszy ks. Proboszcz zaprasza.
  2. W dalszym ciągu zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Do chorych kapłani udadzą się w sobotę od godziny 8:30.
  4. W sobotę rozpoczynamy nasz parafialny odpust MBNP. Porządek następujący:

Sobota   7:00 - Msza Św. Dla starszych i chorych. Przed Mszą Świętą możliwość spowiedzi dla nich.

17:00 – spowiedź dla chętnych.

18:00 – Msza Święta, a po niej procesja róŻańcowa z Najśw. Sakramentem po dróżkach.

Niedziela  7:30 – Msza Święta z kazaniem, a po niej różaniec na dróżkach. Nie ma Mszy Świętej o 9:30.

11:00 – Msza Święta odpustowa, którą odprawi ks. Biskup Edward. Po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do MBNP.

16:30 – Msza Święta i zakończenie odpustu.

Prosimy, aby przed sumą nie stawiać samochodów na placu między plebanią, a kościołem.

1. Już dzisiaj ogłaszamy, że pątnicy z Przemyśla na Jasną Górę przychodzą do nas 06.07 (poniedziałek po odpuście).
  2. Prawie za dwa tygodnie w sobotę 11 lipca można będzie oddać krew w mobilnym punkcie poboru krwi przy Remizie OSP w Niechobrzu w godzinach od 9:30 do 12:30. Zachęcamy do podzielenia się, kto może, tym bezcennym darem. Szczegóły na afiszu.

10. W tym samym dniu 11 lipca wyjeżdża kolejny raz pielgrzymka do sanktuarium O. Pio na Górkę przeprośną na modlitwę uzdrowienia, a potem na Jasną Górę. Zgłoszenia przyjmuje p. Aleksandra Siokora.