Ogłoszenia parafialne – XIV Niedziela Zwykła– 09.07.2017 r.

07 lipca 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XIV Niedziela Zwykła– 09.07.2017 r.

1. (730) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. (930) Zapowiedzi.
  3. 3. Wyrażamy wdzięczność wszystkich, którzy angażowali się w przygotowanie naszego odpustu, zarówno w pracach przygotowawczych, jak też w samą uroczystość. Dziękujemy za udział w Liturgii i śpiew chóru. Wszystkim „Bóg zapłać”.
  4. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła w minionym tygodniu, a było tego więcej. Na jutro wieczorem prosimy parafian
    z następujących rodzin: GAJDEK, HAŚKO, PIZŁO, FILUS, KOBIAŁKA, GUZEK, ŁABUSIEWICZ.
  5. We czwartek 13.07. nabożeństwo fatimskie w Mogielnicy.
  6. Zachęcamy do zapisywania się na Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę.
  7. W Dębowcu u Matki Bożej Saletyńskiej w dniach 10-14.07. Saletyńskie Spotkanie Młodych.
  8. W dniu 15 lipca od godz. 900-1230 na Rynku Miejskim w Boguchwale pod hasłem „To nic nie boli, a ratuje życie” odbędzie się zbiórka krwi, którą organizują Strażacy z Niechobrza i Boguchwały. W programie atrakcje dla dzieci, pokazy strażackie i ratownicze.
  9. Int. mszalne: