Ogłoszenia parafialne – XIX Niedziela Zwykła – 11 września 2016 r.

  11 września 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
 1. 730 Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
 2. 930 Zapowiedzi
 3. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: DRĄŻEK, ZAPARŁEK, ŚWIST, BOBER, BARTŁOMIEJCZUK.
 4. Dzisiaj w Karagandzie w Kazachstanie odbywa się beatyfikacja polskiego kapłana, odważnego, ofiarnego i prześladowanego za pracę duszpasterską na terenach byłego ZSRR – ks. Władysława Bukowińskiego. Można o nim przeczytać w dzisiejszej „Niedzieli”.
 5. Dzisiaj w Mogielnicy odpust parafialny, zaś we wtorek 13.09. kolejne nabożeństwo fatimskie.
 6. We środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 7. We czwartek przychodzą do naszej parafii pielgrzymi z Rzeszowa na odpust MB Saletyńskiej w Dębowcu, który odbędzie się w niedziele. Prosimy nie zbierać na ten cel nie zbierać żadnych pieniędzy, gdyż są już przygotowane. Pielgrzymi przybędą do nas około godz. 1100.
 8. Zapraszamy w piątek na kolejne nabożeństwo w Roku Miłosierdzia: „Krzywdy cierpliwie znosić – bł. Ks. Jerzy Popiełuszko”.
 9. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie, która wyrusza w sobotę o godz. 700.
 10. W sobotę i niedzielę Ogólnopolska pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę. Tydzień później Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Szczegóły na afiszu.
 11. W przyszłą niedzielę odbędzie się ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.
 12. Również w przyszłą niedziele odbędzie się spotkanie Rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej po Mszy wieczornej o 1630.