Ogłoszenia parafialne – XIX Niedziela Zwykła– 12.08.2018 r.

14 sierpnia 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XIX Niedziela Zwykła– 12.08.2018 r.

1. (7.30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. (9.30) Zapowiedzi:
  • Damian Pieniążek, zam. Niechobrz i Karolina Starzak,
    Wesoła – Zapowiedź III.
  • Łukasz Bobek, zam. Czudec i Dorota Dulińska, zam. Niechobrz – Zapowiedź III.
  • Mateusz Szeliga, zam. Niechobrz i Dominika Sołtys, zam. Rzeszów – Zapowiedź III.
  • Mirosław Subczak, zam. Rzeszów i Bernadeta Król, zam. Niechobrz – Zapowiedź III.
  1. 3. Jesteśmy wdzięczni za sprzątanie kościoła i jego otoczenia w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: JAJO, NOŚKO, KALANDYK, RYKAŁA, CYNAR.
  2. We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.
  3. We środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to także święto Narodowe Wojska Polskiego. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Na Mszy Świętej o 11.20 poświęcenie wieńców dożynkowych.
  4. Burmistrz Boguchwały informuje o akcji bezpłatnych badań mammograficznych i cytologicznych przeznaczonych dla kobiet w wieku 50-69 lat i cytologicznych dla kobiet 25-59 lat. Badania będą wykonywane na Rynku Miejskim w dniach 10-14.08. w godzinach 9.00-17.00. Obowiązuje rejestracja telefoniczna.