Ogłoszenia parafialne – XIX Niedziela Zwykła – 13.08.2017 r.

  13 sierpnia 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

1.Dzisiaj Polskie Radio Rzeszów (nie VIA) nada audycję o naszym Sanktuarium o godz. 15:05.
2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian
z następujących rodzin: CEGLARZ, RZUCIDŁO, MOSKWA, KAMYK, MATERNA, OSTROWSKA.

3. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Jest to święto obowiązkowe. Na mszy św.
o godz. 11:20 poświęcenie wieńców dożynkowych i ziół. W ty
m samym dniu gminne dożynki w Zarzeczu.
O godz. 14:30 przyjazd korowodów na teren za szkołą. O 1500 ceremoniał dożynkowy i oficjalne otwarcie Gminnych Dożynek, a potem prezentacja wieńców i Kół Gospodyń Wiejskich. Sądzimy, że nasi parafianie też tam się udadzą
z wieńcami.

4. We czwartek 17.08 przy katedrze rzeszowskiej o godz. 18:00 rozpoczną się Dni Młodych Diecezji Rzeszowskiej. Trwać będą do soboty. Zakończenie Mszą św. o godz. 12:00. Zachęcamy naszą młodzież do wyjazdu na to ich spotkanie.