Ogłoszenia parafialne – XIX Niedziela Zwykła – 7 sierpnia 2016 r.

06 sierpnia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (730) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  2. Zapowiedzi.
  3. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: ILNICKI, ŚWIECA, ŚWIECA, ŚWIECA, RÓG, KOTARSKI.
  4. Dzisiejsza prasa katolicka zawiera ciekawe relacje ze Światowych Dni Młodzieży i spotkań z Ojcem Świętym Franciszkiem.
  5. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego – odpust w Bziance.
  6. Dni Młodych Diecezji Rzeszowskiej odbędą się w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie 18 sierpnia od godz. 1900 (czwartek) z programem nocnym, noclegiem i zajęciami do godz. 1400 20 sierpnia (sobota). Zaproszenie obejmuje nie tylko młodych z wakacyjnych rekolekcji, czy obozów, ale wszystkich chętnych. Szczegóły na afiszu i ulotkach są na stoliku.
  7. Pamiętajmy o tym, że trwa miesiąc trzeźwości w naszej Ojczyźnie.
  8. Podziękowanie ks. bp Jana Wątroby. (kartka)