Ogłoszenia parafialne – XIX Niedziela Zwykła – 9 sierpnia 2015 r

08 sierpnia 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. (9:30) Zapowiedzi.
  3. Siostra misjonarka dziękuję za wielką ofiarność na potrzeby misji w Kamerunie.
  4. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Brudz

- Miśta

- Rębisz

- Gołąb

- Gajdek

- Rzepka

- Haśko

1. W piątek św. Maksymiliana Kolbego.
  2. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP zwane św. MB Zielnej. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. jak w zwykłe niedziele. Na mszy św. o godz. 11:20 poświęcenie wieńców dożynkowych oraz ziela. Jest to także święto Wojska Polskiego.
  3. W tym dniu odbędą się Dożynki Gminne na stadionie sportowym w Mogielnicy. Zapraszają ma nie Burmistrz Boguchwały i Lokalny Ośrodek Kultury „Razem”. Ceremoniał Dożynkowy rozpocznie się o godz. 14:00.
  4. Msze św. gregoriańskie za śp. Zofię Batóg rozpoczną się 1 i zakończą 30 września i odprawi ją ksiądz pracujący w Czechach.
  5. Intencje mszalne.