Ogłoszenia parafialne – XVI Niedziela Zwykła – 23 lipca 2017 r.

22 lipca 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XVI Niedziela Zwykła – 23 lipca 2017 r.

1. 1. Zapowiedzi (930)
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: HADAŁA, WITALEC, POCIASK, CHMIEL, WOREK, DZIADOSZ.
  3. We środę św. Anny i Joachima rodziców Najświętszej Maryi Panny. Pamiętajmy o naszych żyjących jeszcze lub zmarłych rodzicach i dziadkach.
  4. Tygodnik „Niedziela” zamieszcza ciekawy wywiad z Rafałem Blechaczem jednym z najlepszych pianistów świata – zwycięzcy Konkursu Szopenowskiego, o jego życiu artystycznym i wierze.
  5. Dzisiaj na stadionie sportowym w Niechobrzu o godzinie 15:00 rozpocznie się plenerowa impreza pod nazwą „Karuzela Kultur”. Wystąpią na niej między innymi wykonawcy ze Lwowa oraz artyści z zespołem polonijnym z Litwy. Organizatorzy zapraszają.
  6. Za chwilę pomodlimy się za kierowców, a później poświęcimy wasze samochody, kto chce, może wspomóc ofiarą do puszek polskich misjonarzy w zaopatrzeniu ich w środki transportu.
  7. Msze św. gregoriańskie za śp. Zofię Czudec będą odprawiane w Sędziszowie Młp. we wrześniu br.
  8. Czwarta rata opłaty śmieciowej będzie odbierana od 24 lipca (poniedziałek) do 29 lipca (sobota). Szczegóły na afiszach.
  9. Int. mszalne: