Ogłoszenia parafialne – XIV Niedziela Zwykła– 8.07.2018 r.

06 lipca 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XVI Niedziela Zwykła– 8.07.2018 r.

1. (7.30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. (9.30) Zapowiedzi:
  • Damian Nalepa, zam. Niechobrz i Gabriela Tabaczyńska,
    Brzyska – Zapowiedź I.
  • Andrzej Łabuda, zam. Podsurnie Harkabuz i Mariola Surówka, zam. Niechobrz – Zapowiedź I.
  • Kamil Ślęczka, zam. Rzeszów i Justyna Murias,
    Niechobrz – Zapowiedź I.
  1. 3. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy angażowali się zarówno w przygotowania naszego odpustu, jak też w samą uroczystość i porządkowanie po niej. Dziękujemy za liczny udział w Liturgii, LSO oraz posługę chóru, który zaśpiewał po długim wyjeździe do Lwowa.
  2. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i jego otoczenia w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: IRZYŃSKI, ZAJĄC, OPALIŃSKI, SZOPIŃSKI, BEMBENEK.
  3. Piesi pielgrzymi na Jasną Górę z Przemyśla dziękują za serdeczną gościnność.
  4. Zachęcamy w dalszym ciągu do zapisywania się na rzeszowską pieszą pielgrzymkę do Częstochowy.
  5. Uniwersytet Rzeszowski zaprasza do studiowania na kierunku: „Nauki o rodzinie”. Szczegóły na afiszu i w kancelarii parafialnej oraz stronie internetowej uczelni.
  6. Int. mszalne.