Ogłoszenia parafialne – XVII niedziela zwykła – 24 lipiec 2016 r.

24 lipca 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (09:30) Zapowiedzi:
  2. Jutro o godzinie 09:00, w Parku Papieskim obok katedry rzeszowskiej Msza Święta rozesłania Pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Zachęcamy młodzież do udziału.
  3. We wtorek wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny. Pamiętajmy o naszych żywych, lub już zmarłych Rodzicach i Dziadkach.
  4. We wtorek rozpoczynają się ŚDM w Krakowie. O godzinie 15:00 z placu kościelnego do Krakowa wyruszy parafialna grupa Zakątek. Obiecują codzienną fotorelację na fejsbukowej stronie parafii. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
  5. We środę przybędzie do naszej Ojczyzny Ojciec Święty Franciszek w ramach ŚDMu i z racji
    1050-lecia Chrztu Polski. Zachęcamy do towarzyszenia Ojcu Świętemu i młodym modlitwą, oraz śledzeniem wydarzeń w środkach przekazu. Na czas obecności Papieża udekorujmy nasze domy
    i łączmy się duchowo oglądając w telewizji Msze Święte. Wypadałoby zapalić na świecę na stałe
    i oglądać tak jakbyśmy uczestniczyli w nabożeństwie, nie jak mecz sportowy.
  6. Aby umożliwić uczestnictwo w przekazie telewizyjnym z Krakowa, w przyszłą niedzielę zmieniamy godziny Mszy Świętych, a więc pierwsza – 07:30, druga – 09:00, trzecia – 12:30, czwarta – 16:30,
    z krótkim kazaniem.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian
    z następujących rodzin: MIĄSIK, CHMIEL, KRYPEL, SIOREK, PITAŚ.
  8. Ogłoszenie Pana Sołtysa: IV rata opłaty śmieciowej odbierana będzie od 23 lipca (sobota)
    do 30 lipca (sobota). Szczegóły na afiszach.
  9. Bezpośrednio po Mszy Świętej pomodlimy się za kierowców, a następnie kapłan uda się
    z pokropieniem pojazdów na plac parkingowy. Ministranci będą zbierać ofiary na środki transportu dla polskich misjonarzy.