Ogłoszenia parafialne – XVII Niedziela Zwykła – 27 lipca 2014 r.

  26 lipca 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (9:30) Zapowiedzi przedślubne.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro prosimy parafian z następujących rodzin:

- Dziewit

- Para

- Tomczyk

- Zając

- Jochym

3. W poniedziałek w Miejscu Piastowym koło Krosna X Ogólnopolska Modlitwa o trzeźwość Narodu. W programie między innymi: o 16:30 sesja naukowa o pomocy matkom dotniętym współuzależnieniem alkoholowym z racji kogoś uzależnionego w rodzinie, o 18:00 Program słowno-muzyczny w wykonaniu młodzieży, zaś o godz. 18:40 Msza św. z kazaniem ks. bpa. To wydarzenie będzie transmitować Radio Maryja i telewizja TRWAM.

4. We wtorek będzie u nas możliwość badania na osteoporozę w specjalnym ambulansie na parkingu koło kościoła od godz. 9:15 do 10:00. Do badania należy przygotować stopę. Opłata 25 zł od pacjenta. Badanie przeprowadzi zespół z Krakowa. Szczegóły na afiszu i ulotkach, które leżą z tyłu na ławce.

5. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed mszą rano i wieczorem. Do chorych uda się jeden kapłan na górę w sobotę od godz. 8:15, a drugi na dół od 8:30. W sobotę różaniec w duchu fatimskim.

6. Przyjmujemy jeszcze zgłoszenia na pielgrzymkę do Częstochowy.

7. W Instytucie Teologicznym w Rzeszowie można studiować teologię dla świeckich. Są to studia magisterskie trwające 5 lat. Szczegóły na stronie internetowej Instytutu.

8. Bezpośrednio po błogosławieństwie kapłan uda się z pokropieniem pojazdów samochodowych na plac parkingowy, a teraz pomodlimy się za kierowców i innych użytkowników drogi. Ofiary do puszek będą zbierać ministranci. Przekażemy je polskim misjonarzom na środki transportu.

9. Intencje mszalne.