Ogłoszenia parafialne – XVII Niedziela Zwykła– 28.07.2018 r.

27 lipca 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XVII Niedziela Zwykła– 28.07.2018 r.

1. (9.30) Zapowiedzi:
  • Damian Pieniążek, zam. Niechobrz i Karolina Starzak,
    Wesoła – Zapowiedź I.
  • Łukasz Bobek, zam. Czudec i Dorota Dulińska, zam. Niechobrz – Zapowiedź I.
  1. Dziękujemy za ofiary na środki lokomocji dla polskich misjonarzy. „Bóg zapłać!”
  2. 3. Jesteśmy wdzięczni za sprzątanie kościoła i jego otoczenia w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: RZEPKA, PŁONKA, PŁONKA, NIEDZIAŁEK, LENART.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do Apelu. Spowiedź pierwszopiątkową można odbyć codziennie rano i wieczorem. Prosimy pamiętać, że na wakacjach w I Piątek będzie tylko 2 kapłanów pełniących posługę w konfesjonale. W sobotę od 8.30 kapłani udadzą się do chorych. Wieczorem Różaniec w duchu fatimskim .
  4. Od 2-6.08. trwa odpust ku czci Pana Jezusa Przemienionego w Cmolasie. Szczegóły na afiszu.
  5. W sobotę 4.08. z kościoła farnego w Rzeszowie wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 6.30. Zachęcamy do pójścia na pielgrzymkę lub łączenie się z pielgrzymami przez Katolickie Radio VIA.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  7. GOKOM w Boguchwale informuje, że w związku z przebudową i modernizacją Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych od 4-11.08. w/w punkt będzie zamknięty i nie będzie przyjmował odpadów.
  8. Nowo otwierane przedszkole ZUZIA w Boguchwale ogłasza dla dzieci od lat 2,5. Jest ono dostosowane do potrzeb dzieci z zaburzeniami spektrum autyzmu i innymi niepełnosprawnościami.

Już dzisiaj zapowiadamy, że w związku z organizacją 27 Rajdu Rzeszowskiego czasowo zostaną wyłączone odcinki dróg w naszej wiosce w czwartek 9.08. w godz. 11.00 – 18.00. Szczegóły na afiszach.