Ogłoszenia parafialne – XVII Niedziela Zwykła– 30.07.2017 r.

  31 lipca 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XVII Niedziela Zwykła– 30.07.2017 r.

 

 1. (930) Zapowiedzi.
 2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie Parku i Kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian
  z następujących rodzin: CHMIEL, DĄBROWSKI, RAK, GARGAŚ, HARDYL, PISAREK.
 3. 3. We wtorek rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Obchody upamiętniające ten dzień odbędą się w Rzeszowie na Placu Armii Krajowej od godz. 1700.
 4. W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. We czwartek adoracja wieczorna Najświętszego Sakramentu. Spowiedź z racji I Piątku w ciągu tygodnia i w piątek. Do chorych kapłani udadzą się w sobotę od 830.
 5. W piątek 4.08. wyrusza z Kościoła Farnego w Rzeszowie Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 630.
 6. Sanktuarium w Cmolasie zaprasza na Odpust Przemienienia Pańskiego w dniach od 3 do 6 sierpnia.
 7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
 8. Również w przyszłą niedzielę z kazaniem przyjedzie do nas kapłan z parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki, która to buduje Kościół. Chcemy pomóc w tej sprawie przekazując niedzielną składkę na budowę.
 9. We czwartek 26. Rajd Rzeszowski. Nastąpi zmiana organizacji ruchu. Niektóre drogi na Kątach, Zimnej Wodzie i Górnym Niechobrzu będą zamknięte. Szczegóły na ulotkach i afiszach. Organizatorzy proszą o dostosowanie się do kierujących ruchem.