Ogłoszenia parafialne XVII Niedziela zwykła, 30.07.2023 r.

  28 lipca 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

XVII Niedziela zwykła, 30.07.2023 r.

 

 1. We wtorek rozpoczynamy miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do podjęcia abstynencji w tym czasie, a w także do modlitwy za Ojczyznę z okazji przypadających w sierpniu rocznic patriotycznych
 2. Dziękujemy za koszenie w parku braciom z Róży św. Józefa. Na kolejny miesiąc prosimy braci z Róży św. Judy Tadeusza.
 3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Lasota, Kuśnierz, Salamon, Pieniążek, Żuczek, Kalandyk, Kalandyk, Gajdek, Biały, Ziaja
 4. Duszpasterstwo młodzieży organizuje w sobotę, 5 sierpnia br. spotkanie w Rzeszowie dla młodzieży w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży w Lizbonie. Zapraszamy młodzież ale także rodziny na te spotkania. Szczegółowe informacje na plakacie oraz na stronie mlodziez.rzeszow.pl. Zapisy w zakrystii do 31 lipca.
 5. Odpust zupełny „Porciunkuli” możemy zyskać w środę 2 sierpnia pod zwykłymi warunkami.
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.30 do Mszy św. wieczornej
 7. Spowiedź w I piątek miesiąca pół godziny przed Mszą św.
 8. W I sobotę księża udadzą się z posługą sakramentalną do chorych od godz. 8.30. Po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i wieczór uwielbienia zakończony Apelem Jasnogórskim.
 9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn po rannej Mszy św.
 10. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na cele diecezjalne.
 11. (9.30, 11.30) Zapraszamy dzieci do indywidualnego błogosławieństwa.