Ogłoszenia parafialne – XVIII Niedziela Zwykła – 2 sierpnia 2015 r.

01 sierpnia 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na środki transportu dla polskich misjonarzy. „Bóg zapłać”.
  3. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, zaś na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Kruczek

- Janowski

- Szczepek

- Niedziałek

- Pietrucha

- Żuk

1. We wtorek (4.08) wyrusza z placu farnego w Rzeszowie o godz. 6:30 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Radio Via będzie transmitować mszę św. na jej rozpoczęcie.
  2. We środę odpust ku czci MB Głogowskiej Uzdrowienia Chorych – szczegóły na afiszu.
  3. We czwartek rozpoczynają się uroczystości odpustowe w Cmolasie i trwać będą do niedzieli – szczegóły programu na afiszu.
  4. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca.
  5. Na prośbę parafian organizujemy pielgrzymkę autokarową do Wadowic i Kalwarii Pacławskiej. Odbędzie się ona 24 sierpnia (poniedziałek). Wyjazd o godz. 5:00. Koszt 60 zł. od osoby. Zgłoszenia przyjmują Państwo Jaksanowie w sklepie na krzyżówce. Planujemy także autokarową pielgrzymkę do Lichenia, Torunia, Niepokalanowa i Gniezna z noclegiem w Licheniu. Koszt 150 zł. Zgłoszenia również u Państwa Jaksanów. Wyjazd w sobotę 5 września o godz. 5:00.
  6. Intencje mszalne.