Ogłoszenia parafialne – XVIII Niedziela Zwykła – 3 sierpnia 2014 r.

  02 sierpnia 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet.

2. (9:30) Zapowiedzi przedślubne.

3. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła i wszystkie prace wokół niego. Na jutro prosimy parafian z następujących rodzin:

- Siorek

- Skwirut

- Zbylut

- Martoń

- Krypel

4. Jutro wyrusza Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Rozpocznie się mszą świętą przed kościołem farnym w Rzeszowie o godz. 6:30. Można będzie się łączyć z pielgrzymką korzystając z Radia VIA.

5. We środę 6 sierpnia rozpocznie się kilkudniowy odpust w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie. Szczegóły na afiszu.

6. Województwo Podkarpackie wporwadza Wojewódzką Kartę Dużej Rodziny promujące rodziny wielodzietne. Karta jest adresowana do rodzin z trójką lub więcej dzieci do lat 18 lub 25 gdy studiują a w przypadku dzieci niepełnosprawnych bez ograniczeń wieku. Daje ona możliwość skorzystania z ulg i rabatów. Szczegóły na plakacie oraz ulotkach, które leżą na ostatniej ławce oraz na stronie intenetowej.

7. GOKOM EKO informuje o rozdawaniu worków na odpady segregowane dla mieszkańców Niechobrza. Szczegóły na afiszu.

8. Intencje mszalne.