Ogłoszenia parafialne – XVIII Niedziela Zwykła – 31 lipiec 2016 r.

01 sierpnia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (730) Zapowiedzi.
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: ZIEMIŃSKI, OPALIŃSKI, SOLECKI, SZOPIŃSKI, ZAJĄC, BEMBENEK.
  3. Ojciec Święty Franciszek jest w naszej Ojczyźnie. Jest to wielkie święto i wyróżnienie. Skorzystajmy więc z tego daru, łącząc się z Nim duchowo, słuchając i oglądając transmisję Mszy Świętej w Brzegach lub z innych wydarzeń i miejsc.
  4. W tygodniku „Niedziela” jest artykuł o naszym Sanktuarium. Zachęcamy do jego nabycia.
  5. Jutro w Rzeszowie na Rynku odbędzie się Patriotyczny Festiwal z racji Powstania Warszawskiego od o godz. 1530 do nocy oraz Apel Poległych pod pomnikiem Żołnierzy AK.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu do Apelu.

W I piątek będzie spowiadać tylko dwóch kapłanów. Prosimy więc, by wcześniej skorzystać z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

W odwiedzinach chorych będzie zmiana: ks. Paweł pójdzie do chorych w piątek od  830 w stronę Górnego Niechobrza. Zaś ks. Proboszcz w stronę Dolnego Niechobrza i Radzielówki w sobotę od 830. W

W sobotę po Mszy Świętej wieczornej, różaniec w duchu fatimskim.

1. We czwartek (4.08.) wyruszy Piesza Pielgrzymka Rzeszowska na Jasną Górę. Msza Święta na jej rozpoczęcie o godz. 630 przy kościele farnym. Można towarzyszyć duchowo pielgrzymom wykorzystując fale Katolickiego Radia VIA.
  2. We czwartek rozpoczyna się w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Cmolasie doroczny Odpust i trwać będzie do niedzieli włącznie. Szczegóły na afiszu.
  3. Również w czwartek z racji 25 Rajdu Rzeszowskiego będzie zmiana organizacji ruchu – niektóre drogi: na Kątach, Zimnej Wodzie i Górnym Niechobrzu będą zamknięte w godz. 800-1500. Szczegóły na fiszkach i afiszach.