Ogłoszenia parafialne – XX Niedziela Zwykła – 14 sierpnia 2016 r.

  13 sierpnia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
 1. (730) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
 2. (930) Zapowiedzi.
 3. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwana świętem Matki Bożej Zielnej. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. jak w zwykłe niedziele. Na Mszy św. o godzinie 1120 poświęcenie wieńców żniwnych i ziela.
  W tym samym dniu gminne dożynki w Woli Zgłobieńskiej. Sądzimy, że udadzą się tam z wieńcami także i nasi parafianie. Początek o godzinie 1500.
 4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu, a na wtorek prosimy parafian z następujących rodzin: SZCZEPEK, ZDUN, RZEPKA, RZEPKA, RZEPKA, PŁONKA, LENIART.
 5. We czwartek 18.08. o godzinie 1900 rozpoczną się w Cmolasie Dni Młodych Diecezji Rzeszowskiej i trwać będą do soboty do godziny 1400. Na to spotkanie są zaproszeni wszyscy młodzi biorący udział w wakacyjnych rekolekcjach, Światowych Dniach Młodzieży, Pielgrzymce na Jasną Górę i chętni. Szczegółowe informacje są na plakacie i ulotkach leżących na ostatnich ławkach.
 6. W kinach będzie wyświetlany film „Smoleńsk – tragedia, która wstrząsnęła Polską”.
 7. W całej Polsce zbierane są podpisy poparcia projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę. Na stoliku za ławkami leżą kartki do wzięcia i zebrania podpisów. Prosimy je wrócić w następną niedzielę. Można też przesłać samemu na wskazany adres lub bezpośrednio złożyć podpis, podając swoje dane osobowe na kartce leżącej na stoliku.
 8. W piątek 19.08. kolejne nabożeństwo w Roku Miłosierdzia „Strapionych pocieszać” – św. Maksymilian Maria Kolbe.
 9. Intencje mszalne.