Ogłoszenia parafialne – XX Niedziela Zwykła – 17 sierpnia 2014 r.

  16 sierpnia 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła i jego otoczenia w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Opaliński

- Zając

- Solecki

- Buda

- Szopiński

2. W sobotę w Miejscu Piastowym k/Krosna odbędzie się V podkarpackie Wesele bez toastu. Organizatorzy zapewniają bardzo ciekawe propozycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szczegóły programu na afiszu.

3. Również w sobotę przypada wspomnienie bł. Władysława Findysza, kapłana męczennika komunizmu o czym słyszeliśmy w słowie ks. bpa Ordynariusza.

4. W przyszłą niedzielę 24 sierpnia zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z ks. Andrzejem Sroką i Panią Dominiką Jędrzejczyk-Wielgosz. Temat spotkania dotyczył będzie zagrożeń duchowych: zabobonów, przesądów, przekleństw, wróżb, jogi itp.

Zainteresowanych prosimy o przybycie do sali konferencyjnej w domu rekolekcyjnym na godzinę 14:00. Po spotkaniu w sali domu rekolekcyjnego zapraszamy na uroczystą Eucharystię o godzinie 16:30. Zaproszenie będzie zamieszczone na naszej stronie internetowej, oraz na stronie fejsbukowej.

5. Intencje mszalne.