Ogłoszenia parafialne – XXI Niedziela Zwykła – 21 sierpnia 2016 r.

23 sierpnia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: NIEDZIAŁEK, LASOTA, NAZIMEK, KAWA, FĄFARA.
  2. We wtorek wspomnienie bł. Władysława Findysza – kapłana pochodzącego z naszej diecezji, zaś we środę św. Bartłomieja Apostoła.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Przyjdźmy licznej
    na Mszę Świętą rano lub wieczorem.
  4. W przyszłą niedzielę odpust w Lutoryżu. Suma odpustowa o godz. 1100, na którą zaprasza tamtejszy ksiądz proboszcz.
  5. W przyszłą niedzielę Dożynki Diecezjalne w rzeszowskiej katedrze. Początek
    o godz. 1100, a Msza Święta o 1200. Zachęcamy bardzo serdecznie naszych wieńczarzy
    do wyjazdu na tę uroczystość.
  6. Również w przyszłą niedzielę, jako ostatnią miesiąca sierpnia, już tradycyjnie udajemy się pod krzyż milenijny odprawiając Drogę Krzyżową w intencji trzeźwości. Wyruszamy
    o godz. 1500 od krzyżówki przy szkole.
  7. Kolejny raz będzie organizowana zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Ewentualne zyski są przeznaczone na cele dobroczynne. Po następnej niedzieli (28.08.) będzie można te rzeczy złożyć na placu przed domem rekolekcyjnym. Odbiór ich nastąpi 31.08. do godz. 1200.
  8. Księża Saletyni organizują Górską Pielgrzymkę Rowerową z Rzeszowa do Dębowca w dniach 15-18 września 2016. Zapisy do 3 września. Szczegóły na afiszu i stronie internetowej.
  9. Decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza ks. Patryk przechodzi na nową placówkę duszpasterską do Rzeszowa. Dziękujemy mu za ofiarną posługę w naszej parafii. Polecamy go opiece MBNP w dalszej kapłańskiej posłudze i mówimy „Szczęść Boże” na nowym miejscu budowania Królestwa Bożego.