Ogłoszenia parafialne – XXI Niedziela Zwykła – 23 sierpnia 2015 r.

  20 sierpnia 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,
 1. Misjonarka świecka, która w ubiegłą niedzielę opowiedziała nam o pracy w Indiach jeszcze raz dziękuje za ofiary na leczenie trędowatych. „Bóg zapłać”
 2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Drewniak

- Drewniak

- Drewniak

- Hadała

- Witalec

 1. Jutro o godz. 4:30 wyjeżdża z placu przy kościele pielgrzymka do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej.
 2. We środę święto MB Częstochowskiej. Msze św. jak w zwykły dzień. Przyjdźmy liczniej
 3. Rzeszowskiej Porozumienie na Rzecz Trzeźwości zaprasza na Marsz na Rzecz Trzeźwości, który się odbędzie w sobotę 29 sierpnia. Rozpocznie się mszą św. o godz. 18:00 w kościele św. Krzyża.
 4. W przyszłą niedzielę Diecezjalne Dożynki w katedrze rzeszowskiej. Od godz. 11:00 przyjmowanie delegacji z wieńcami oraz program słowno-muzyczny, zaś o godz. 12:00 uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem księdza Biskupa Ordynariusza, zaś po niej prezentacje wieńców. Mamy nadzieję, że będziemy tam reprezentowani przez nasze delegacje z wieńcami.
 5. W przyszłą niedzielę, ostatnią w sierpniu już tradycyjnie udamy się pod krzyż milenijny odprawiając drogę krzyżową w intencji trzeźwości. Wyruszamy o godz. 15:00 od Krzyżówki przy szkole.
 6. Ogłoszenie Pana Sołtysa: Zebranie wiejskie odbędzie się 26 sierpnia (we środę) o godz. 19:15 w Domu Ludowym przy Rondzie. Z uwagi na tematy poruszane na zebraniu sołtys prosi o liczne przybycie. Porządek zebrania na afiszach.
 7. Jest możliwość pracy przy ochronie budowy autostrady. Firma tym się zajmująca zatrudni emerytów, rencistów, uczniów, studentów. Szczegóły i telefon kontaktowy na afiszu w przedsionku.
 8. Intencje mszalne.
 9. A teraz sprawa szczególnie ważna dla naszej wspólnoty parafialnej. Decyzją księdza Biskupa Ordynariusza ks. Mateusz przechodzi na nową placówkę do Głogowa Małopolskiego. Dziękujemy Mu za ofiarną i radosną posługę w naszej parafii. Polecamy Go opiece MBN Pomocy w dalszej służbie kapłańskiej i życzymy „Szczęść Boże” na nowym miejscu budowania Królestwa Bożego. Na jego miejsce Ksiądz Biskup skierował nowego wikariusza Księdza Pawła Ślawskiego z parafii Święcany koło Biecza. Witamy go serdecznie wśród nas i zyczymy mu Bożego błogosławieństwa oraz opieki MBNP w kapłańskim życiu i posługiwaniu w naszej parafii. „Szczęść Boże”.