Ogłoszenia parafialne – XXI Niedziela Zwykła– 27.08.2017 r.

26 sierpnia 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XXI Niedziela Zwykła– 27.08.2017 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie Kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: BARAN, KALANDYK, CIEKLIŃSKI, SOLECKI, ŻARÓW.
  2. We wtorek 29.08. kolejny raz będzie organizowana zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z której ewentualne zyski będą przeznaczone na cele dobroczynne. W poniedziałek prosimy je składać na placu przed domem rekolekcyjnym. Odbiór we wtorek o godz. 1130.
  3. 3. W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Do chorych kapłani udadzą się w sobotę od godz. 830.
  4. W poniedziałek 4.09. rozpocznie się nowy rok szkolny. Spowiedź dzieci i młodzieży będzie w najbliższy czwartek, piątek i sobotę przed Mszą Świętą wieczorną.
  5. Dzisiaj po Mszach Świętych, dołączając się do innych będzie zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym wskutek klęski żywiołowej. Jak wrócicie do domu, prosimy powiadomić o tym domowników.
  6. W dzisiejszym „Gościu niedzielnym” dołączony jest film „Misja”, który nie tylko przypomina historię likwidacji jezuickich redukcji paragwajskich, ale stawia też pytania uniwersalne. Prowokuje do myślenia o wartościach i ich miejscu w świecie.
  7. Również dzisiaj zapowiadana Droga Krzyżowa pod Krzyż Milenijny z prośbą o trzeźwość. Wychodzimy o godz. 1500 od krzyżówki przy szkole.
  8. Za tydzień w Parku Matki Bożej o godz. 1220 rozpocznie się Narodowe czytanie „Wesela” Wyspiańskiego pod patronatem Pary Prezydenckiej.
  9. Ruszają zapisy na semestr zimowy Uniwersytetu Aktywni Plus do 31.08. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Boguchwale.
  10. Int. mszalne: