Ogłoszenia parafialne XXII Niedziela Zwykła

31 sierpnia 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 1 września 2013 r.

1. (9:30) Zapowiedzi.

2. (7:30) Po mszy św. Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet.

3. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:
- Gargaś

- Michałek

- Antas

- Sołtys

4. Dziś rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o ofiarach i cenie za uzyskany pokój.

5. Jutro początek roku szkolnego. Msza św. dla gimnazjum o 7.30, a dla szkoły podstawowej o 8.30. Zapraszamy nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły, rodziców, młodzież i dzieci.

6. W tym tygodniu I czwartek miesiąca, adoracja po mszy wieczornej, o 20.15 porwadzona przez młodzież oazową. Zakończenie apelem.

7. W I piątek spowiedź rano od 6.30, a wieczorem od 17.00. Zapraszamy zwłaszcza młodzież szkół ponad gimnazjalnych.

8. W I sobotę kapłani udają się do chorych. Jeden z księży, ten gdzie kiedyś chodził ks. Krzysztof czyli na Dół zacznie od 8.30. Drugi ks. Mateusz zacznie od 14.00, bowiem przed południem będzie w katedrze na dniu wspólnoty.

9. W piątek młodzież oazowa, ta która była na wakacyjnych rekolekcjach, spotyka się po mszy wieczornej.

10. W I sobotę nabożeństwo w duchu fatimskim po mszy wieczornej.

11. W sanktuarium MB Rzeszowskiej od 7 do 12 września trwać będzie Wielki Jubileusz 500 lecia. OO Bernardyni zapraszają. Szczegóły na afiszu.

12. Można się zgłaszać na studium organistowskie w Rzeszowie. Szczegóły na afiszu.

13. Diecezja organizuje studium (2 letnie) jeden raz w miesiącu Poradnictwu Rodzinnemu. Zainteresowani niech się zgłoszą do kancelarii.

14. Od drugiego poniedziałku (9.09) września będzie działać poradnia odpowiedzialnego rodzicielstwa dla małżeństw w lokalu obok salki kominkowej. Czynna będzie w każdy drugi poniedziałek miesiąca po mszy wieczornej, czyli po 18.00. Zachęcamy do odwiedzin tej placówki. Wejście od strony drogi.

15. Jak chyba zauważyliście wprawiliśmy 3 witraże w oknie. Przedstawiają one 3 tajemnice światła: Chrzest Pana Jezusa, Cud w Kanie Galilejskiej i Przemienienie Pańskie. To jakby dopełnienie tajemnic różańcowych w Parku MB.

16. Za tydzień 8.09 zjazd sołtysów i Kół Gospodyń Wiejskich w Tarnowcu. Początek o godzinie 9.00 konferencją, a o 11.00 uroczysta suma.

17.Chcemy pomóc pogorzelcom w odbudowaniu spalonej stodoły w Górnym Niechobrzu z tej racji w przyszłą Niedzielę zbierać będziemy ofiary do puszek na ten cel

18. Ogłoszenie od sołtysa: Trzecia rata podatku jest odbierana od 7 do 14 września według harmonogramu dostarczonego z decyzjami podatkowymi oraz zamieszczonego na tablicach ogłoszeń.

19. Intencje mszalne.