Ogłoszenia parafialne – XXII Niedziela Zwykła – 28 sierpnia 2016 r.

  27 sierpnia 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
 1. Dzisiaj o godzinie 1500 udajemy się na Drogę Krzyżową w intencji trzeźwości pod Krzyż Milenijny.
 2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu, a na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Jajo, Jajo, Nośko, Wiącek, Cynar.
 3. We czwartek 1 września 75 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o modlitwie za Ojczyznę.
 4. 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Msza Święta dla gimnazjum o godzinie 730, zaś dla szkoły podstawowej o 830. Zapraszamy nie tylko uczniów, ale również nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły i rodziców.
  Spowiedź dla dzieci i młodzieży we środę od godziny 1600. Wypada z czystym sumieniem i z Bogiem w sercu zabrać się do nauki i formacji swojej osobowości.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem Jasnogórskim. W piątek spowiadamy rano przed Mszą Świętą i wieczorem godzinę przed sprawowaniem Eucharystii. W sobotę Różaniec w duchu fatimskim po Mszy wieczornej.
 6. W niedzielę Narodowe Czytanie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza. O godzinie 1120 Msza Święta a po niej w Parku Matki Bożej czytanie w/w powieści. Trwać to będzie około 45 minut. Tę prezentację organizuje Gminna Biblioteka w Boguchwale. Zapraszamy do udziału w tym czytaniu i słuchaniu.
 7. Intencje mszalne.
 8. Ogłoszenia pozakościelne:
  a) 30 i 31 sierpnia (wtorek i środa) będzie przerwa w dostawie energii elektrycznej w godzinach 800 – 1600 dla odbiorców zasilanych z różnych stacji transformatorowych – szczegóły na afiszach.
  b) 31 sierpnia odbiór elektrośmieci przy placu domu rekolekcyjnego do godziny 1200.
  c) W Przychodni Rejonowej w Boguchwale Zespół Opieki nr 2 w Rzeszowie będzie przeprowadzał bezpłatne badania przesiewowe w kierunku wirusowego zapalenia wątroby typu C dla pacjentów zapisanych w ZOZ-ie nr 2. Trwać będą one od 29 sierpnia do 30 października 2016 lub do wyczerpania testów. Szczegóły w przychodniach i na afiszach.
 9. Ksiądz biskup Ordynariusz skierował do pracy duszpasterskiej w naszej parafii ks. Łukasza Tamę - neoprezbitera z Medyni Głogowskiej. Witamy Go serdecznie wśród nas i życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki MBNP w życiu i posługiwaniu. „Szczęść Boże”.