Ogłoszenia parafialne – XXII Niedziela Zwykła – 30 sierpnia 2015 r.

30 sierpnia 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Worek

- Dziadosz

- Hardyl

- Pisarek

- Michałek

1. We wtorek 01 września 76 rocznica najazdu niemieckiej armii na Polskę i wybuchu II Wojny światowej. Pamiętajmy, jaką cenę zapłacili nasi przodkowie za obronę granic Ojczyzny.
  2. We wtorek rozpoczynamy nowy rok szkolny. Msza święta dla gimnazjum będzie o godzinie 7:30, zaś dla szkół podstawowych o 8:30. Zapraszamy nie tylko uczniów, ale także nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły i rodziców. Spowiedź dla młodzieży i dzieci będzie w poniedziałek od godziny 16:00. Zachęcamy także do spowiedzi młodzież szkół średnich. Wypada z czystym sumieniem rozpocząć zajęcia w szkole i formacje swojej osobowości.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy codziennie przed Mszą świętą rano i wieczorem, a w pierwszy piątek godzinę przed Mszą świętą. W sobotę różaniec w duchu fatimskim po Mszy wieczornej.
  4. Do chorych kapłani udadzą się w następującej kolejności: ks. Paweł pojedzie w najbliższą sobotę od godziny 8:30 na Górę, tam, gdzie posługiwał ks. Mateusz, natomiast ks. Patryk tydzień później
    12 września, także od godziny 8:30.
  5. W sobotę wyjeżdża autokarowa pielgrzymka do Lichenia. Wyruszamy o godzinie 04:00 z palcu przy kościele.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  7. W przyszłą niedzielę Ogólnopolskie Dożynki na Jasnej Górze.
  8. Dzisiaj o 15:00 zapowiadana Droga krzyżowa w intencji trzeźwości. Gromadzimy się na krzyżówce przy szkole.
  9. Dzisiaj w Boguchwale na godzinę 19:00 po Mszy wieczornej, grupa ewangelizacyjna Misjonarzy Klaretynów „Claret Gospel” z Wybrzeża Kości Słoniowej zaprasza na koncert „Przyjdź, zobacz
    i posłuchaj jak modli się Afryka”. We czwartek zaś na rynku w Boguchwale od godziny 17:00 Piknik afrykański. Szczegóły na afiszu.
  10. Diecezjalne Studium Życia Rodzinnego, oraz Diecezjalne Studium Organistowskie prowadzą nabór na rok 2015/2016. Szczegółowe informacje w kancelarii parafialnej.
  11. Księża Saletyni zapraszają na Górską Pielgrzymkę Rowerową w dniach 17-20.08.2015. Szczegóły na afiszu.