Ogłoszenia parafialne – XXIII Niedziela Zwykła – 4 września 2016 r.

  04 września 2016       Category: Ogłoszenia parafialne,
 1. 730 Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych.
 2. 930 Zapowiedzi
 3. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: RYKAŁA, KALANDYK, MILCZNOWSKI, TOBIASZ, SKALNIAK.
 4. od 7 do 12 września, czyli od najbliższej środy trwać będzie Odpust ku czci Matki Bożej Rzeszowskiej w bazylice OO. Bernardynów – szczegóły na afiszu.
 5. W przyszłą niedziele odbędzie się Marsz Miłosierdzia w Rzeszowie. Rozpocznie się od Krzyża przy Zamku i przejdzie do OO. Bernardynów. Początek o 1500.
 6. Instytut Teologiczny w Rzeszowie rozpoczyna dwuletnie studium biblijne. Zgłoszenia do 1 października. Szczegóły w informacji lub kancelarii parafialnej.
 7. Tenże Instytut ogłasza również nabór na Uniwersytet Trzeciego Wieku na rok akademicki 2016/17. Słuchaczami mogą być osoby po 50. roku życia lub po zakończeniu działalności zawodowej. Szczegóły na stronie Instytutu, kancelarii parafialnej i ulotkach.
 8. W środę 7 września Liturgiczna Służba Ołtarza rozpoczyna swój nowy rok formacyjny. Wszystkich Ministrantów, Lektorów oraz chłopców, którzy chcą wstąpić w szeregi LSO zapraszamy na zbiórkę do świetlicy parafialnej na godz. 1645.
 9. Kandydaci do bierzmowania rozpoczną swoje przygotowanie do przyjęcia tego sakramentu również w środę. Zapraszamy na Mszę Świętą, a później na spotkanie do świetlicy parafialnej.
 10. W piątek Ruch Światło – Życie rozpoczyna kolejny rok formacji. Zapraszamy na spotkanie do świetlicy parafialnej osoby ze szkół gimnazjalnych i średnich. Rozpczęcie spotkania Mszą Świętą o godz. 1800.
 11. Msze Święte gregoriańskie za śp. Helenę Lasota rozpoczną się u OO. Dominikanów w Krakowie 2 października br.
 12. Za dwa tygodnie 17 września wyrusza autokarowa pielgrzymka do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie, a po drodze zatrzyma się w Bliznem, Starej Wsi, a jeśli uda się pogoda także jeszcze do innych miejsc. Zgłoszenia przyjmują panie w sklepach: Pani Jaksan i Pani Pizło. Koszt 40zł.
 13. Ogłoszenie Pana Sołtysa.