Ogłoszenia parafialne – XXIII Niedziela Zwykła – 6 września 2015 r.

05 września 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (7:30) Po Mszy świętej zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn. Za tydzień dla kobiet.
  2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Antas

- Sołtys

- Ziobro

- Ceglarz

- Rzucidło

1. We wtorek święto Narodzenia NMP, zwane świętem Matki Bożej siewnej. Po Mszach świętych rano i wieczorem poświęcenie ziarna siewnego.
  2. U Oo. Bernardynów w Rzeszowie uroczysty odpust od 07 do 12 września. Szczegóły na afiszu. Kustosz sanktuarium zaprasza.
  3. W przyszłą niedzielę odpust w Mogielnicy. Suma o godzinie 11:00, a wieczorem nabożeństwo fatimskie. Tamtejszy ks. Proboszcz zaprasza.
  4. W Rzeszowie w sobotę i niedzielę Ogólnopolski zjazd Szkolnych Kół Caritas. Szczegóły na afiszu.
  5. Po wakacjach rozpoczynają się miesięczne katechezy audiowizualne w domu rekolekcyjnym Tabor przy ul Połonińskiej. We wtorek o godzinie 19:00 tematem będą słowa: „Wszystko jest darem”.
  6. W tym tygodniu rozpoczynają w naszej parafii swoją działalność grupy dziecięce i młodzieżowe wg następującego porządku.

Dzieci:

– we środy Dziewczęca Służba Maryjna przychodzi na godzinę 16:45 do salki kominkowej na plebanii. Zapraszamy także dziewczęta, które chciałyby się włączyć w służbę w szkole Maryi. Siostra Nikodema organizuje wyjazd tych dziewcząt do Sanktuarium MB w Krasnystawie 20.09 na spotkanie Podwórkowych Kółek Różańcowych dzieci. Zgłoszenia przyjmuje do najbliższej niedzieli;

- na środę zapraszamy ministrantów i lektorów na zbiórkę do świetlicy o godzinie 17:00, a potem na Mszę świętą i Nowennę;

Młodzież:

- we wtorek spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Młodzież najpierw zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 18:00, a potem spotkanie w salce kominkowej;

- w piątek pierwsze powakacyjne spotkanie Ruchu Światło-Życie. Zapraszamy wszystkich uczestników Oaz wakacyjnych na Mszę świętą i dalszy program podsumowujący rekolekcje wakacyjne.

1. Ogłoszenie Pana Sołtysa: III rata podatku i V rata opłaty śmieciowej odbierana będzie od 08 (wtorek) do 15 września (wtorek). Szczegóły na afiszach.