Ogłoszenia parafialne – XXIII Niedziela Zwykła – 7 września 2014 r.

06 września 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

2. (9:30) Zapowiedzi.

3. Jutro święto Narodzenia NMP zwane świętem MB Siewnej. Po mszy św. rano i wieczorem poświęcenie ziarna siewnego.

4. W Bazylice u OO Bernardynów w Rzeszowie już dziś rozpoczynają się uroczystości odpustowe i trwać będą do 12.09. Szczegóły na afiszu.

5. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Rzepka

- Płonka

- Lasota

- Nazimek

6. W tym tygodniu rozpoczynają swą działalność po wakacjach młodzieżowe grupy i tak:

- we środę Dziewczęca Służba Maryjna o godz. 16:30 w salce kominkowej. Zapraszamy nie tylko już włączone do tej grupy, ale też z kl. III i starsze, które chciałyby się włączyć.

- we czwartek przychodzą chłopcy na przygotowanie do sakramentu bierzmowania po mszy wieczornej

- w piątek zapraszamy młodzież oazową, która w tym roku uczestniczyła w rekolekcjach wakacyjnych też po mszy wieczornej

- w sobotę zaś odbędzie się w naszym kościele o godz. 21:00 nabożeństwo 5 ran Pana Jezusa przygotowane przez księży, diakonów i kleryków związanych z ruchem Fokolari. Nabożeństwo będzie połączone ze świadectwem kleryków. Zapraszamy wszystkich chętnych. Szczegóły na naszej stronie fejsbukowej.

7. W przyszłą niedzielę odpust w Mogielnicy. Suma o godz. 11:00. Tamtejszy ks. Proboszcz zaprasza.

8. Uniwersytet Rzeszowski – Wydział Pedagogiczny zachęca do studiowania nauki o rodzinie. Szczegóły na afiszu.

9. Intencje mszalne.

10. Od 7 września wszyscy mieszkańcy gminy będą mogli za darmo jeździć „żółtymi” autobusami MKS na linii 223, 203, 228 w granicach administracyjnych gminy Boguchwała. Warunkiem korzystania z bezpłatnej komunikacji jest wyrobienie elektronicznej karty za 15 złotych w kasach na Dworcu Głównym PKS w Rzeszowie oraz 10 września w Urzędzie Miejskim w Boguchwale w godzinach od 11:00 do 17:00. Potrzebny jest dokument tożsamości.