Ogłoszenia parafialne XXIII Niedziela Zwykła

07 września 2013       Category: Ogłoszenia parafialne,

Przeczytaj aktualne ogłoszenia duszpasterskie - 8 września 2013 r.

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

2. (9:30) Zapowiedzi.

3. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:
- Janowska

- Baran

- Kalandyk

- Krok

4. We czwartek przed południem ok. godz. 11.00 przechodzić będzie przez naszą parafię piesza pielgrzymka z Rzeszowa do sanktuarium w Dębowcu. Zatrzymują się przy kościele na krótki odpoczynek i poczęstunek. O jego przygotowanie prosimy panie z rejonów.

5. W przyszłą niedzielę odpust w Mogielnicy. Suma o godz. 10.30. Tamtejszy ks. Proboszcz zaprasza.

6. W przyszłą sobotę i niedzielę XXXI Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę. Ks. Bp Kazimierz Ryczan Krajowy Duszpasterz Ludzi Pracy zaprasza.

7. Zaś za 2 tygodnie Pielgrzymka Ogólnopolska Rodzin i Małżeństw na Jasną Górę. Rozpoczęcie w sobotę 21.09 o godz. 15.30. Zakończenie w niedzielę sumą na Wałach.

8. W tym tygodniu ropoczynają swoją działalność dziecięce i młodzieżowe grupy parafialne wg. następującego porządku:

- kandydaci na ministrantów wtorek o godz. 17.15

- ministranci młodsi we środy o godz. 17.15

- lektorzy nie będący w Oazie we czwartek po mszy św.

- dziewczęca służba maryjna we środy o godz. 16.30

- młodzież klasy III gimnazjum przygotowująca się do sakramentu bierzmowania będzie przychodzić na msze św. co 2 tygodnie, a potem spotkanie w salce. W jeden wtorek przychodzą chłopcy, a w drugi dziewczęta. Udział w przygotowaniu bierze młodzież z naszej parafii niezależnie od tego gdzie chodzi do szkoły. W najbliższy wtorek przychodzą chłopcy.

- młodzież oazowa przychodzi w piątek na Msze św., a po niej spotkanie w grupach.

9. Ogłoszenie od sołtysa: Spółka GOKOM-EKO informuje ze worki na odpady będą rozdawane:

- w budynku OSP w poniedziałek 9 września w godz. 7:00 - 17:00

- w Domu Kultury na Krzyżówce we środę 11 września w godz. 7:00 - 17:00

- w Szkole Podstawowej nr 2 w piątek 13 września w godz. 16:00-18:00.

W tych samych godzinach będzie również odbierany podatek i opłata śmieciowa.

10. Intencje mszalne.