Ogłoszenia parafialne – XXIV Niedziela Zwykła – 15 września 2014 r.

13 września 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

2. (9:30) Zapowiedzi.

3. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin:

- Wróbel

- Kawa

- Sowa

- Fąfara

- Jajo

4. Jutro święto MB Bolesnej Patronki Sióstr Serafitek i Apostolstwa Dobrej Śmierci. W tym dniu członkowie tego Stowarzyszenia mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5. Ministranci rozpoczynają swoje spotkania we środę o 16:30.

6. We czwartek przychodzą do nas piesi pielgrzymi z Rzeszowa na odpust do Dębowca. U nas zatrzymują się na odpoczynek i poczęstunek, o którego przygotowanie prosimy panie z rejonów panów Fryderyka Kalandyka i Ryszarda Wróbla.. Prosimy nie zbierać na ten cel żadnych pieniędzy. Są już przygotowane. Wystarczy się zgłosić, zakupić i przygotować. Pielgrzymi będą około godz. 11:00 – 11:30.

7. W Rzeszowie wyświetlają, mówią bardzo dobry film o Matce Bożej, a raczej o jej sanktuariach i jej kulcie zatytułowany „Mary’s Land”.

8. We środę rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę.

9. Przez cały tydzień modlimy się o dobre wychowanie dzieci i młodzieży z racji Tygodnia Wychowania.

10. Za 2 tygodnie w dniach 27 – 28 września odbędzie się na Jasnej Górze XXX Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin. Szczegóły na afiszu.

11. W Gościu Niedzielnym z tego tygodnie jest 2-ga płyta z nagraniem Dzienniczka Siostry Faustyny. Jest jeszcze możliwość nabycia pierwszej i drugiej razem, dla tych co chcą mieć, a wcześniej im brakło. Ten numery leżą na stoliku. Cena jak za dwa numery.

12. Od piątku od godziny 18:00 do niedzieli włącznie rozpoczną się w naszym domu rekolekcje zamknięte dla osób cierpiących z powodu choroby alkoholowej jednego z domowników. Zapraszamy do udziału.

13. Ogłoszenie sołtysa: W dniu 17 września br., tj. w środę o godz. 19:15 w Domu Kultury na krzyżówce odbędzie się zebranie wiejskie Szczegóły spotkania na afiszach.

14. Intencje mszalne.